frantisek1

Je onanie škodlivá?

Můžu onanovat? stydím se zeptat se rodičů. Neublíží mi to ? Co poté udělat s ejakulací ?

Nejlepší odpověď
annas

Zkus si projít i starší odpovědi.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=onanie&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
quentos

Jistěže můžete. Škodlivá v žádném případě není. Dělá to každej, a kdo tvrdí, že ne, ten kecá :{)>
Ohledně poslední otázky – je vhodné mít po ruce čistý kapesník, hadr nebo podobně a včas ji zachytit.
Jediné, co může být škodlivého na onanii, je psychický návyk – někteří, kteří ji provádějí xkrát denně, jí navykli natolik, že jim je příjemnější než soulož. V takovém případě už je nutno vyhledat odbornou pomoc. Dokud se však tento extrém neděje, onanovat můžete, koliktát a jak dlouho chcete. Riskujete leda bolavý zápěstí a odřenej penis :{)>
Doplňuji:
jakmile se tu vyskytne někdo, kdo bude tvrdit, že škodlivá je, jde o zastaralý názor. Dříve o onanii existovaly všemožné nesmyslné pověry. Nehrozí vám ani neplodnost, ani chlupy na dlaních, ani nic jiného, co se tvrdívalo :{))>

Pěkně o tom píše např. Mikolaj Kozakiewicz v knize „Důvěrnosti – rozhovory o sexualitě“.

tom004

Není se za co stydět.V určitých případech může být dokonce zdraví prospěšná,jak zjistíš v odkazu.

http://www.osel­.cz/index.php?cla­nek=360

hanulka11

není škodlivá , pak se utři, umej ,jak je ti libo
s tátou si promluv jako chlap s chlapem

bolak

mrkni co říká google > Nebyly nalezeny žádné výsledky pro „onanoval a zemřel“.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?gcx=c&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8&q=onanoval+a+zem%C5­%99el#sclient=psy-ab&hl=cs&source=hp&q=%22­onanoval+a+zem%C5­%99el%22&pbx=1&oq=%22o­nanoval+a+zem%C5­%99el%22&aq=f&a­qi=&aql=&gs_sm=e&g­s_upl=4865l7561­l0l7856l2l2l0l0l0l0l142l­252l0.2l2l0&bav=o­n.2,or.r_gc.r_pw­.,cf.osb&fp=6285e92­4e5fccb39&biw=1599&bih=7­97

venkovan

Tělo muže je vybaveno tak, že spermie z těla odejdou samy různými kanálky.
Ale onanie je často jediné rozumné řešení jak v těle snížit určité napětí, touhu a zachovat si zdravý rozum. Dokonce se říká, že je třeba, pokud nemá muž pravidelný sexuální život, důležitá na funkci prostaty (ty vytváří tekutinu ve které se spermie pohybují z těla ven), protože nečinná prostata je zdrojem její zbytněné, dokonce se mluví i o její rakovině.
A svým způsobem to platí i pro ženy- i ony potřebují aby tělo a duše si proběhly čas od času sexuálním prožitkem. A ne vždy je to dobré se vrhnout na každého muže v okolí.
Neboj se přirozených věcí která nám příroda dala.
Jenom není třeba o tom vykládat každému na potkání a nechat se od trdýlek urážet.

lexx

Prej není a hezky to vysvětlil npor.Pernica vojínovi Vatovi když chtěl za dovolenku za holkou. Černí baroni, kapitola XXVII.