Je olizování poštovních známek na rubové straně nezdravé?

Díky za rady.

Nejlepší odpověď
Drap

Lepidlo používané na poštovních známkách je zdravotně nezávadné.

Další odpovědi
gecco

Lepidlo používané na běžné poštovní známky je nějaký klíh nebo škrob – a je zdravotně nezávadné…
Na druhou stranu jde o míru – pokud se budeš olizováním poštovních známek živit, asi to zdraví nepřidá…
A pokud by se ti takové lízání stalo náhradou sexu, vyhledej psychiatra…
😁

ptáč

Lepidla obsahují škroby. Škodlivé je darování slin cizím, neznámým osobám.

anonym

Když byl na známkách Havel, plival jsem na ni a prstem slinu rozpatlal, ale nyní, s chutí ji olíznu.

lexx

není pokud nejsi bába u listovní přepážky na poště