Lurius

Je odkrvení končetin z přeležení během spánku nebezpečné?

Dneska ráno jsem se probudil tak že jsem si ležel tělem na ruce, byla celá úplně studená a prakticky jsem s ní vůbec nemohl hýbat, okamžitě jsem ji začal prokrvovat a vše se dalo po minutě s menšími křečemi do pořádku, ale říkám si, co kdybych si na ruce ležel třeba o 2 hodiny déle, mohl bych mít problém?

Odpovědi
Drap

Ne, nebezpečné to neni. U zdravého člověka to nemá vůbec na nic žádný vliv.

anonym

Jak se to vezme. Vzpomínám, jak moje maminka měla také nohu, jak se říká mrtvou, chtěla vstát s postele a švihla sebou na podlahu a zlomila si ruku v zápěstí.