Kaxx

Je ocet zdravy?

Nekde jsem slysela ze se z nej hubne. Z jake priciny? To nam sezira vnitrnosti podobne jako cigarety?

Nejlepší odpověď
zjentek

jestli ti sžírá vnitřnosti tak jako cigarety, nutně to neznamená, že je zdravý jenom pro to, že se z něj hubne. Ocet je toto: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/O­cet ..co tě zajímá je toto: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Hub­nut%C3%AD ..,)

Další odpovědi
hanulka11

Nesmíš všemu věřit

Hlada

I zdravá potravina v nepřiměřeném množství může způsobit újmu na zdraví a naopak věřím tomu, že v přiměřeném množství není nic na závadu. Proto si myslím, že několik kapek octa během několika dní žádné hubnutí nezpůsobí.

anonym

Jedná se o ocet jablečný, který má vliv na čištění zažívacího traktu. Stejně tak ale působí i limetka nebo citron. Když si dáš na lačno po ránu šťávu z půlky limetky nebo citronu, vyjde Tě to levněji a účinek bude silnější. Kromě zažívacího traktu takto užívané citrusy mají schopnost rozpouštět usazeniny v organizmu. Je to na delší dobu používání, ale funguje to.