England1522

Je obor Instalatér lehčí nebo právě že těžší ?

děkuju

Nejlepší odpověď
gecco

Rozhodně je náročnější být dobrým instalatérem, než smažičem hranolků v mekáči.
Taky je to lépe placené…
:-O
Nebo co´s měl na mysli???

Další odpovědi
www

Lehčí či těžší než co ?
P.S: to je zase otázka ☹

ivzez

Englande, naučte se ptát!

Chcete-li něco srovnávat, nemůžete uvést
jenom jednu porovnávanou věc/obor.
(Na takovou otázku se nedá odpovědět.)

Nebo se ptáte, jestli patří vzdělávací (učňovský)
obor instalatér k lehčím (méně náročným na znalosti/doved­nosti)
nebo k náročnějším (obtížnějším)?

Příště otázku rozveďte (doplňte).

Usoman

Že právě na tento obor chodí měně chytří studenti, kteří jsou šikovnější na ruce se ve společnosti usadila myšlenka, že je to lehké. Není, všude se budeš muset učit, dostávat známky a nic není zadarmo.
Například průmyslovka je sama o sobě těžší než škola kde se učí číšníci, prodavačky, kuchaři nebo veterináři. Já jsem už druhým rokem na průmyslovce a zjistil jsem, že podmínky na mojí „težší“ škole jsou lepší. Kamarádka chodí n tu druhou a pořád zjišťuji jak pořád píšou písemku, pořád píší do sešitu, mají ústní zkoušení pomalu na každou hodinu atd.
Záleží na škole a na oboru. Ale stát se instalatérem není žádná prdel, stejně jako každá jiná škola.

Agneta

Anglie roku 1522 >>> právě že těžší…jestli má být tohle to řešení, tak si budeš přát tvůj problém zpátky…:DDDDD