Tomas12

Je občasné kouření doutníků škodlivé?

Vím, že se obecně říká, že jakékoliv kouření je škodlivé. Zajímalo by mne však, když si dám jednou za měsíc doutník, zda je to pro mé zdraví problém nebo ne. Řekl bych, že pravidelné procházky od aut zakouřeným centrem města jsou o dost větší zdravotní riziko, ale nerozumím tomu.

Nejlepší odpověď
Lencis

Ano, výfukové plyny a zplodiny nejsou o nic menším zlem než doutníky. Ale jde o volbu, projít městem musím, dobrovolně kouřit nemusím !

Navíc… když si vedle mě v kavárně zapálí nějaký občasný kuřák doutník já to čichat taky musím ☹

Kouření škodí zdraví a hotovo.

Další odpovědi
Vcela

Pokud si date doutnik jednou za mesic, rozhodne tim Vase zdravi nijak neutrpi. Travite-li totiz napr. dva vecery v tydnu v kompletne zakourene hospode, Vase plice trpi mnohem vic…

Krugerka

kouření jako takové určitě je..ale jelikož doutník snad nikdo nešlukuje tak není..

alenka901

jednou za čas ne ale pravidelným kouřením doutníků může vzniknout rakovina jazyka

Michal

Definujte si občasné, a poznatky o kouření.
Tak se sám dobrete odpovědi.

Dandi

Každé toxikování organismu je špatné…i občasné a i doutníků.