SpeedyCzech

Je nutné složit zkoušky pro prodloužení rybářského lístku?

Dobrý den, mám otázku. V roce 30.4.2008 jsem složil zkoušky a zaplatil členství v Moravském rybářském svazu a dostal jsem jejich průkaz a rybářský lístek z úřadu. Několik let jsem nelovil a neobnovoval jsem si ho až do dneška. Členské známky také ne, prostě nic.
Moje otázka je: Když si půjdu zítra obnovit lístek a průkaz, budu muset složit znovu zkoušky, nebo jen zaplatím novoý lístek atd.? Ps. Jsem student.

Nejlepší odpověď
anonym

Tom004 má pravdu.Zaplatíš poplatky,ale zkoušky nebudeš muset znovu skládat.Doklad o jejich absolvování s sebou!…:D

Další odpovědi
tom004

Nechytal jsem 18 let. Předloni jsem předložil členský průkaz z té doby, po zaplacení všech poplatků a vydání nových dokladů chytám v pohodě dál. Snad je to všude stejné. Žádnou zkoušku jsem nedělal.