holka

je nutné se učit na písemky??

je nutné se učit na písemky když jsou lehké??

Odpovědi
Julie

Bych řekla že tohle by jsi měla vědět sama, podle toho jestli rozumíš tomu z čeho máte psát a pokud to je písemka třeba z literatury tak ty jsou spíše na paměť a u těchto je podle mne nejlepší přečíst si pár přestávek v den písemky učivo z kterého máte psát..

Nuk nuk

Nezáleží na tom, jak je písemka nebo jakákoliv zkouška lehká, ale nakolik umíte tu oblast, z níž budete zkoušena.
Pokud jste si jistá, že písemku zvládnete bez procvičování, pak jistě není ani nutné se připravovat.
Jestliže však máte pochybnosti, doporučuji se na látku alespoň podívat.

Ale pochopitelně také záleží i na tom, jaký od sebe očekáváte výkon a jaké ohodnocení či známku chcete, že.

alenka901

ZÁLEŽÍ NA VĚDOMOSTECH