Avatar uživatele
anonym

Je nutné jet na Pohotovost ??? Když…

Jel jsem autem z treninku a když jsem vystupoval tak mě neposlouchaly nohy .. Nemůžu chodit po rovině a když jdu do schodů nebo ze schodů vysím na zábradlí … JE NUTNÉ jet na POHOTOVOST nebo to přes noc přejde ??? DĚkuji …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, myšpulín před 4607 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

já bych nečekala ,ale autem sám dost riskuješ- ovšem jestli si neděláš legraci

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Já taky nerada chodím po doktorech,ale ráda radím druhým,aby za ním zašli…
Ale ve Vašem případě volejte pohotovost. Já bych jim po telefonu vše popsala a oni už budou vědět,ale myslím,že za Vámi přijedou,pokud Vás k nim nemá kdo odvézt.Nepsal jste sice,z jakého tréninku a jestli nemůžete chodit bolestí,ale zavolejte je.Z přečerpání svalstva na nohou to asi nebude?…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chudst

Nepisete po jakem treninku, apod. Ja bych treba pres noc osobne pockal.

Treba ja si pred asi mesicem blbec dost namohl pri treninku nohy – skutecne me neposlouchaly, nejenze kdyz jsem sel, tak bolely, ale obcas proste i nejaka noha selhala, ze jsem sebou malem skubnul o zem; kdyz jsem sel po ulici, musel jsem chodit pri zdi.

Ale netusim, z ceho to mate vy. Pokud znicehonic, asi bych za doktorem zasel. Pokud muze byt na vine trenink, pockal bych s tim do zitra a uvidite.


Nicmene tady vam skutecne nikdo neporadi. Ja radim: pockejte, jini radi: doktora. Osobne nemam davani rad po internetu ohledne doktoru rád. Jen a pouze vy vite, jake to je. Musite se tedy podle toho zaridit vy sam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Nebude to tím, že vYsíš na zábradlí?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek