Jahoda

Je nový film „Sociální síť“ dobrý nebo jsou to vyhozené peníze?

Na trh přišel nový film „Sociální síť“. Je především o zrození Facebooku.

Film mne zajímá, ráda bych ho viděla. Ale… Nechci si ho kupovat, stáhnu si ho. Jenže stahuji za peníze – dobíjím si kredit. Film má 1GB. Chtěla bych se zeptat těch, kteří ho viděli, zda jste byli spokojeni nebo je to totální blbost? Nerada bych totiž vyhodila peníze.

Předem děkuji.
Doplňuji:
Tak já to tedy risknu. Jak ale koukám, na DVD bude až 18. února, tudíž ho v češtině neseženu. Počkáme, uvidíme.

Děkuji za názory a těším se na další! :)

Nejlepší odpověď
Terryle

Viděla jsem ho, ale mě osobně neuchvátil a nějak mi není jasný, proč všecky tak hrozně vzal :o/ Jsem asi divná, obecně mě neberou filmy, po kterejch zrovna všichni blbnou :) Ale blbost to zrovna taky není. Těžko říct…

Další odpovědi
ReHu

To je těžká rada. Různým lidem se líbí různé filmy, různý žánr.

anonym

Jahůdko,tady je zdarma,zkuste a uvidíte.

Zdroj: http://movie-library.cz/fil­m/262711-the-social-network/