Je normální že ve svých 25 letech nikam nechodím?

Ani do práce.

Nejlepší odpověď
lopotev

Bojím se lidí. Psychiatři mi nedokáží pomoci.

Další odpovědi
poa.li

Záleží na tom, jaký k tomu máš důvod. Úplně nenormální to v dnešní době bohužel není, ale zdravé rozhodně taky ne. A to nemám na mysli jen tu práci. Docela by mě zajímaly podrobnosti…

hanulka11

To asi nebude normální a co si o tom myslíte sám/a/?

Elk

To určitě není, ale mám pocit, že to nepíšete o sobě, ale o někom blízkém, kterému to nevadí, ale Vám ano.
Staré pořekadlo říká : Kdo nepracuje ať nejí!

FOG

„Udo“ to je naprosto " normalni". V dnesni spolecnosti nikam nechod a sed doma ,nejlepe u pocitace./ My.co jsme skoro pred duchodem se budem snazit,aby se ta nova generace mela lip jako ta predtim../
Good Luck., momentalne ziji na „dabelskych ostrovech “.

ReHu

Z čeho žiješ?

budulínek

Když se řekne normální, myslí se běžné, obvyklé. Sama (sám) si můžeš odpovědět.

Udělej něco se sebou. Změnit život k lepšímu stojí za námahu. Ve 25 letech není pozdě. Doporučuji poradit se s psychologem.