veronikaFGZU

je normální že sem to už 3měsíce nedostala? je mi 14 let ..

Nejlepší odpověď
Lucijej

V tvém věku je normální, že je cyklus nepravidelný, to se časem srovná.

Další odpovědi
Amie

Záleží na tom, zda jsi s někým spala, nebo kolikrát jsi TO předtím měla. Já potom mém poprvé jsem to nedostala asi půl roku a poté jsem měla párkrát také výchylku. Pokud však do ted několik měsíců klapalo vše jak po drátku doporučovala bych navštívit gynekologa. Můžeš mít nějaký problém nebo se mohlo něco stát.

Kamionacka09

Jestli si s nikym nespala tak je mozny ze to je jen hormonalni porucha a zase se to brzy srovna.Presne v tvem veku sem mela taky takhle skoro pul roku vypadek ale kdyby to trvalo dyl nez pul roku porad se s Mudr.