Adula.57

Je normální, že se pes vyprazdňuje až 6× za den?

Dobrý den, je tohle normální? Rasa je kokršpaněl a denní dávka granulí je jedna doporučená odměrka, kterou dostane rozdělenou dvakrát denně.
Doplňuji:
To bohužel nevím, není to můj pes, ale mamky kamarádky, ale asi by se neptala, kdyby to byl průjem, protože to je takový počet vyprazdňování normální.

Nejlepší odpověď
briketka10

to normální není, zajdi k veterináři
dle mýho názoru něco zbaštil na
ulici a nevšimla sis toho..
Doplňuji:
má průjem, nebo normální stolici ??

Další odpovědi
isteron

Normálne to nie je, z tých granúl by mal len raz za deň , alebo obdeň.