Pokročilý

Je normální že se mi každou noc vybije mobil?

Mám mobil Samsung Galaxy trend plus a když jdu spát tak je mobil úplně nabitý, ale když se ráno probudím tak je vypnutý a vybitý. Denně ho musím ještě nabíjet asi ještě 2-3x. Je to u tohoto mobilu normální?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Výdrž telefonu není zázračná, ale nabíjet 3x za den je už dost ... měl by vydržet den

Co se vybití přes noc týká, tak telefon před tím než půjdeš spát restartuj (zavřeš všechny spuštěné aplikace) a vypni datová připojení, WiFi, BT, ... pokud to nepomůže, tak telefon vrať do továrního nastavení (POZOR smažou se všechny aplikace), nic neinstaluj a zkus jestli přes noc vydrží:
# pokud ano, tak sis stáhnula nějakou špatnou aplikaci, která celou noc/den běží na pozadí, něco dělá a telefon ti ihned vybije
# pokud se i přesto telefon vybije, tak je špatná baterka (či něco uvnitř) a reklamoval bych to

Další odpovědi:

Zlatý

Normální to rozhodně není.
Buď je totiž baterka v čudu (vyměnit), nebo jsou zbytečně spuštěné nějaké aplikace, hry, atd. (zavřít).
Tipuji druhou možnost.
Zkušenost

Bronzový

Neidu cez noc nejaké pripojenia, inak vymeniť batériu. Ja mám polročný Samsung a musím nabíjať raz za 4 dni.

Zlatý

Pravděpodobně to bude chtít novou baterii.

Ano je,
protože já mám také Samsung Galaxy ale ne trend plus
ale S3mini a také se mě to stává protože na něj nechodím často tak se mě pak vybije a nabíjet ho takhle často to není normální.

Pokročilý

Asi špatná baterka, doporučuji reklamovat nebo koupit novou...

Pokročilý

Zkus nechat (bez reklamace) vyměnit baterii. Některé Samsungy a jejich baterie mají k popisovanému jevu sklon. Servis většinou telefon vymaže a prohlásí že je v pořádku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.