pája139

Je normální že se mi každou noc vybije mobil?

Mám mobil Samsung Galaxy trend plus a když jdu spát tak je mobil úplně nabitý, ale když se ráno probudím tak je vypnutý a vybitý. Denně ho musím ještě nabíjet asi ještě 2–3×. Je to u tohoto mobilu normální?

Nejlepší odpověď
odik

Výdrž telefonu není zázračná, ale nabíjet 3× za den je už dost … měl by vydržet den

Co se vybití přes noc týká, tak telefon před tím než půjdeš spát restartuj (zavřeš všechny spuštěné aplikace) a vypni datová připojení, WiFi, BT, … pokud to nepomůže, tak telefon vrať do továrního nastavení (POZOR smažou se všechny aplikace), nic neinstaluj a zkus jestli přes noc vydrží:
# pokud ano, tak sis stáhnula nějakou špatnou aplikaci, která celou noc/den běží na pozadí, něco dělá a telefon ti ihned vybije
# pokud se i přesto telefon vybije, tak je špatná baterka (či něco uvnitř) a reklamoval bych to

Další odpovědi
beer

Normální to rozhodně není.
Buď je totiž baterka v čudu (vyměnit), nebo jsou zbytečně spuštěné nějaké aplikace, hry, atd. (zavřít).
Tipuji druhou možnost.
Zkušenost

isteron

Neidu cez noc nejaké pripojenia, inak vymeniť batériu. Ja mám polročný Samsung a musím nabíjať raz za 4 dni.

marci1

Pravděpodobně to bude chtít novou baterii.

Jan Ouhrabka

Ano je,
protože já mám také Samsung Galaxy ale ne trend plus
ale S3mini a také se mě to stává protože na něj nechodím často tak se mě pak vybije a nabíjet ho takhle často to není normální.

atena11

Asi špatná baterka, doporučuji reklamovat nebo koupit novou…

Arne1

Zkus nechat (bez reklamace) vyměnit baterii. Některé Samsungy a jejich baterie mají k popisovanému jevu sklon. Servis většinou telefon vymaže a prohlásí že je v pořádku.