tucnakscot

Je normální, že se hry hned po instalaci na PS4 Pro po pádu z 3 cm výšky začnou lehce sekat?

Zdravim,
Potrebuji zjistit jednu vec. Dostal jsem k Vanocum PS4 Pro a lehce mi spadl na zem z cca 3cm vysky. Ale neni poskrabany, nic. Ale kdyz jsem ho spustil a nainstaloval na nem GTA V, tak se hra lehounce sekala (spis tak nepatrne). Tak se vas ptam: je tohle normalni, ze se hra hned po instalaci zacne sekat? Nebo je to i mozna tim, ze se neco v PS4 Pro rozbilo nebo tam neco nefunguje tak, jak ma? Diky za odpoved.

Nejlepší odpověď
briketka10

Hned rozbalit a hr na to a bác.
A ono nic. Ono přeci něco.
Jó, ale rozdělanou hru už na reklamaci neberou, víme?
Potřebuješ zjistit ne jednu věc, ale několik věcí.
Velký rozdíl v základní otázce.