lolinka255

Je normální že se bavím s klukama a i kamarádim?

Jinak jsem holka

Nejlepší odpověď
Nevíteto?

A proč by nebylo? 🙂

Další odpovědi
quentos

Jistě že je to normální, prostě jsou Vám bližší, ať už způsobem myšlení nebo zájmově.
Já to měl podobně, vždycky jsem se kamarádil a bavil více s děvčaty. Pokud jsme soutěžili ve skupinách a děvčat bylo méně, byli chlapci vyzváni, ať se jeden dobrovolně k dívkám připojí – vždycky jsem to byl já, což kluky docela s… štvalo zejména v angličtině, protože věděli, že ztratili významnou posilu… .{D>

Agneta

Normální to ještě není(ale někdy bude), ono už je pokrokem, že nemáme dělené školství (jak nařizoval Vatikán).:DDD
Později ti to bude k dobru, víš že se přece říká: „líná huba holé neštěstí“ :DDD

Emefej

Ano, je.