A&N

Je normální, že nemůžeme jít v pět hodin ven?

Je nám 15 a naše matky nás nechtějí pustit ven, když je tma......v pět hodin jsme chtěly jít ven a řekly nám, že ne, protože už se stmívá. Dost nás to sere, protože chceme někam jít, klidně jen na kafe, ale připadáme si strašně nesvobodně…Je to normální? Od kolika let by nás měly pouštět? A máte to tak stejně?

Nejlepší odpověď
badisko

Memam jsem o dost starsi nez ty ..nikdy jsem to tak nemel jsem chlap a tak se na to rodice divali jinak …sestry musely byt doma do 18 let presne ve 22;00 zato jsem mel prisne zakazano pit pred rodici kafe a podobne navykove latky :D
nikdy jsem se nad logigou rodicu nijak nezastavoval nebot jsem byl vychovam v tom ze bydlim s nima a jejich dum jejich pravidla …
Rodice vedi proc to delaji a urcite vam ro nedelaji na truc jen vas chcou chranit …tak klid a drz hu** a krok :D

Další odpovědi
elektrikář

Je to normální strach matky o své dítě. Uvidíš sama až budeš mít svoje děti. V 15 nemáš ještě žádné sjkušenosti jak rozeznat míru nebezpečí co by se mohlo stát.

smile11

jj. myslím, že je to logické ne, matky mají o vás strach, aby se vám něco nestalo!!! mi je 13 a jsou stejného názoru jako vaše matky!!! :D

ivzez

Ano. Je normální, že pravidla stanoví ten,
kdo vás živí – rodiče.

A bude to platit i po dovršení 18 let.