Littl3

Je normální že moje činčila spí na zádech ?:D

Moje činčila si lehne do pilin a lehne si na záda a spí je to normální nebo ne ?:D

Nejlepší odpověď
www

Každé zvíře si nejde je spaní tu nejvhodnější polohu v závislosti na podmínkách (teplota, stupeň ohrožení, pohodlí, ap.)
Na jiném místě, za jiných podmínek cz spala jinak.
Ano, je to normální.
Běžně spí v nepřirozené poloze zvířata nemocná, jenže to bys poznal.
Doplňuji:
Oprava: ..si najde ke spaní tu..

Další odpovědi
marci1

Pokud jí to tak vyhovuje a dýchá, tak ať si tak klidně spí. 🙂

ladaadal

Nám spí na zádech i pes. Každý si lehne tak, jak mu vyhovuje, co by na tom bylo divného?

bububabu

Asi je jí teplo. Moc topíte :)