mikijir9999

Je normální,že mě stále bolí noha?

Chtěla bych se zeptat,jestli je toto normální.Měla jsem úraz kotníku.Spřetrhané vazy a trochu nalomený.Je normální,že asi měsíc po sundání sádry mě noha stále bolí jako čert a mám s ní docela velké problémy co se týče chůze nebo běhu? Děkuji předem za odpověď :)

Nejlepší odpověď
Drap

Ano je to normální.

Další odpovědi
Luxx

já jsem si před asi 6 nebo 7 lety při volejbalu podvrtla kotník a ozývá se to dodnes… ale to jen když na té noze blbě sedím (něco alá turecký sed)

pusinka50

Máš sjednané úrazové pojištění? Jestli ano, tak pokud budou bolesti přetrvávat, obrať se na pojišťovnu s tím, že máš trvalé následky úrazu. Počkala bych ještě tak 2 měsíce, jestli to bude stále bolet.

ivzez

Může to být normální, ale také nemusí.
Coříká doktor?
Chodíš na rehabilitace?