Vašek123

Je normální, že kotoučové hydraulické brzny dřou když při jízdě do zatáčkt trochu nakloním kolo?

Odpovědi
honza19hk

není, podívej se zda máš dotaženou osu předního nebo zadního kola pevně v patkách. A nebo zda není vůle v ložiskách v náboji,někde tam je chyba,dělat by to nemělo.
Zdrojů může být víc a to např: nedotažené kolo,vůle v ložiskách, blbě namontovaný kotouč a ta nejhorší prasklina rámu/vidlice. popř málo tuhý rám,zvlášť pokud to je nějaký laciný kolo.