bolak

Je normální, že jídlo upečené v troubě v silikonové formě smrdí a chutná jako ta silikonová forma?

boreczech: jestli je to od čongů nevim, ale je na tom i kalkulačka…

Nejlepší odpověď
briketka10

O silikonových formách se zde mluvilo škodlivé nejsou
normální to je, že jídlo je po upečení cítit, ale ne v každé
formě.
Některá forma je vhodná na vyšší teplotu je to myslím
barva šedá já ji nemám, ale hodí se mi do konvekční MW
snáší i gril.
Odolnost vůči teplotě – silikonové formy jsou odolné vůči teplotě od –40°C do 280 °C. Můžete je používat v mikrovlnné, elektrické i plynové troubě.

další odkaz : http://www.tup­perware.cz/cz/preh­led-vyrobku/vseobecne-informace/tipy-pro-peci-a-udrzbu

Další odpovědi
hanny 2

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-si-myslite-o-silikonovych-formach-na-babovky-apod

anonym

jestli je to shitka od čongů, tak tomu věřím. od Tescoma nesmrdí

Šidlo

mam od chemickeho ing. info, ze ten silikon nie je bezpecny do pece, ani velmi na varenie

ono, tu bezpecnost maju certifikovanu aj jedla s 10 smakuladami, kozmetika s 20 smakuladami a oblecenie s tolkymi smakuladami, ze to vedci este neidentifikova­li.....len zistili, ze sa mnohe nedaju ani vyprat

takze ano, je normalne ze nedobry vyrobok demonstuje svoju nedobrost

anonym

Jaké jídlo v jaké silikonový formě?
Nesmíš všemu věřit,raději peč po staru.
Briketko,škodli­vé jsou!!

briketka10

Myslím, že se na ně ptala hanny 2 a já na ni odpovídala,
že je s nimi nemám zkušenost, že používám varné sklo,
ale zkusím tu otázku najít počkej :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-si-myslite-o-silikonovych-formach-na-babovky-apod

bolak

Jugar: jsem to dostal jako dárek Jugare, chtěl jsem to vyzkoušet, přece to hned nevyhodim, to to radši snim

anonym

Chápu to,ale je to svinstvo,dospěješ k tomu po čase,věř mi.
Rád se vrátíš k původnímu pekáči.