hanka R+

Je normální že jedná má kamoška zároven i sousedka je furt na Facebooku …už vubec nechodí ven furt jen sedí u PC …

mám už o ni starost jestli to má v hlavě v pořadku … ma přitele a misto toho aby s nim byla venku tak mu piše na FB…Dá se na facebooku vytvořit zavislost ?

Nejlepší odpověď
beer

Samozřejmě že dá. Závislost se dá vytvořit asi na cokoliv a tvoje kámoška je podle mne zralá na návštěvu odborníka. Není sama a psychologové či jaxe jmenují teď mají mnohde zlaté časy..

Další odpovědi
dědapetr

Na počítači se dá vybudovat závislost úplně lehce,dokonce se i lidé na to léčí.

oskar

Jo počítač je droga a takových lidí přibývá čim dál víc.

Ponytail

Je škoda, když někomu utíká reálný život kvůli tomu virtuálnímu.