pn65

Je normální, že baterie v mobilu vydrží jen 2 dny?

Jde o mobil lenovo a 319, sledoval jsem na něm dva filmy a už tam je jenom 20 procent.

Odpovědi
Kepler

Jo, u „chytrých“ mobilů je to normální, některé vydrží i jenom jeden den. Je to daň náročnější elektronice a obrovským displejům. Proto jsem radši pořídil „hloupý“ telefon véčko, který má displej jen o něco málo menší, ale za to vydrží celý týden.

Arne1

To je ještě dobře. Když začneš vážně používat navigaci, tak bude prázdném za tři hodiny. Proto je ke každému mobilů nutná powerbanka

Fléňa

To patříš k těm šťastnějším,,,nor­mál s internetem a surfování max.den…natož čučet na dva filmy.

Jiří Bohumil

Je to jednoznačně (u smartphonů) na jejich využívání. Když pouze volám, mám vypnutou WiFi a Blu, tak mi s baterií 2000 mAh, vydrží i 4 dny. Když ho proháním a využívám všeho co poskytuje (surfuju na netu, prohlížím videa a fotky, pouštím filmy, čtu knížky, fotím, natáčím videa, sleduji You Tube, stahuji a zkouším aplikace, mám ho ve spojení s chytrými hodinkami a.t.d., a.t.d. a taky i pokládám otázky a dávám odpovědi na „odpovědi.cz“), zkrátka, když jinak nemám co na práci (což se mi ale často nestává) tak ho „vymlátím“ i za půl dne. Ale je to bezva zařízení, se kterým se člověk nikdy nenudí! Zkrátka počítač v kapse.:-))) A stále nechápu, jak někdo takovéto zařízení dokázal vymyslet a dokáže ho také vyrobit. Stále to považuji za jakési sci-fi.

sesednizkola

Protože Lenovo A319 je nejen starý typ, ale také velmi levný „šunt“. Normální chytrý telefon vydrží v pohodě týden. Pokud jsi každý den x hodin na wifině, skypuješ, hraješ hry…tak i ten nejdražší telefon vybiješ za den.

Arne1

sesednizkola: Tak to teda děkuji. Já myslel, že když mám Google Nexus, že mám kvalitní mobil. A teď přijdeš ty a tvrdíš že je to šunt když to při provozu vydrží jen chvíli !!!