Avatar uživatele
pn65

Je normální, že baterie v mobilu vydrží jen 2 dny?

Jde o mobil lenovo a 319, sledoval jsem na něm dva filmy a už tam je jenom 20 procent.

Zajímavá 0 před 2636 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Jo, u „chytrých“ mobilů je to normální, některé vydrží i jenom jeden den. Je to daň náročnější elektronice a obrovským displejům. Proto jsem radši pořídil „hloupý“ telefon véčko, který má displej jen o něco málo menší, ale za to vydrží celý týden.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

To je ještě dobře. Když začneš vážně používat navigaci, tak bude prázdném za tři hodiny. Proto je ke každému mobilů nutná powerbanka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fléňa

To patříš k těm šťastnějším,,,nor­mál s internetem a surfování max.den…natož čučet na dva filmy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Je to jednoznačně (u smartphonů) na jejich využívání. Když pouze volám, mám vypnutou WiFi a Blu, tak mi s baterií 2000 mAh, vydrží i 4 dny. Když ho proháním a využívám všeho co poskytuje (surfuju na netu, prohlížím videa a fotky, pouštím filmy, čtu knížky, fotím, natáčím videa, sleduji You Tube, stahuji a zkouším aplikace, mám ho ve spojení s chytrými hodinkami a.t.d., a.t.d. a taky i pokládám otázky a dávám odpovědi na „odpovědi.cz“), zkrátka, když jinak nemám co na práci (což se mi ale často nestává) tak ho „vymlátím“ i za půl dne. Ale je to bezva zařízení, se kterým se člověk nikdy nenudí! Zkrátka počítač v kapse.:-))) A stále nechápu, jak někdo takovéto zařízení dokázal vymyslet a dokáže ho také vyrobit. Stále to považuji za jakési sci-fi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Protože Lenovo A319 je nejen starý typ, ale také velmi levný „šunt“. Normální chytrý telefon vydrží v pohodě týden. Pokud jsi každý den x hodin na wifině, skypuješ, hraješ hry…tak i ten nejdražší telefon vybiješ za den.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Arne1

sesednizkola: Tak to teda děkuji. Já myslel, že když mám Google Nexus, že mám kvalitní mobil. A teď přijdeš ty a tvrdíš že je to šunt když to při provozu vydrží jen chvíli !!!

před 2636 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek