Lupeto5

Je normální ve 39 letech nemít partnerku a nemít rodinu? Narážím na samé potvory.

Nejlepší odpověď
Drap

Znám celou řadu takových lidí. Nevidím na tom nic nezvyklého.

Další odpovědi
quentos

Definujte „normální“. Je to to, co dělá většina? Pak to normální není. Ovšem: toužíte po tom, být normální, i za cenu toho, že si vezmete potvoru? Myslím, že to za to nestojí.
Jeden kamarád si počkal na svatbu a rodinu až do sedmačtyřiceti. O to víc mu to teď stojí za to.

marci1

Je to normální. Někdo najde tu svou pravou dříve, někdo později. Potvorám se vyhýbej! 🙂

anonym

Jak je možné, že v této „nejlepší době“ jsou najednou ze ženských potvory? Jsem 40 let ženatý, mám šest švagrů a švagrových, hromada mých kamarádů se ženila za rok až dva po vojně a všichni jsme ženatí okolo 40ti a více let.
Jak to, že tenkrát ty ženské nebyly potvory?
Ono jestli to není také tím, že všichni jsme byli tak nějak z vesnice, či naše partnerky jsou z vesnice a na vesnicích ty holky nebyly tak zhýčkaný a dokázaly se postavit k jakékoliv práci.Míchat maltu, jezdit s kolečkem, uklízet uhlí či dřevo na zimu, v zimě vzít lopatu a vyházet sníh od baráku, tak to pro ně nebyl (a do dneška není) problém.
Už naši rodiče říkali, že je nejlepší oženit se z nerozumu (což znamená do 25 let) než z rozumu, protože pak najednou člověk vidí na partnerovi (partnerce) hromadu chyb a začne přemýšlet jinak.

NikkiHeat

Je to normální, sám jsem v podobném věku (mírně vyšším) a poslední ženu kterou jsem měl přišla z pekla nebo něčeho podobného jinak si to neumím vysvětlit. Přičemž jsem podle kamarádek příjemný, vizuálně normální a šikovný chlap. Je to jakési špatné vybírání. Zabývá se tím částečně i renomovaný psycholog J. Klimeš profík na vztahy který říká že náše střelka (z kompasu) pro výběr partnera může být a je poškozená. V takovém případě radí abychom si nechali opravdu najít partnerku kamarády nebo nějakým nezaujatým člověkem nechat odsouhlasit…

Cenobita

Je to normální, nic nenormálního v tom není, ale i muži mají biologické hodiny a tělo tě pak zradí natolik, že už se nechytneš vůbec. Ideální je se zadat v produktivním věku, ve věku relativního mládí, u starších už je to seznamování těžké, nesou si celoživotní břímě vztahů, prožitků a zkušeností.