Je normální ptát se na každou hloupost? Na lidi kteří mě nějak nesedí?

Nepostrádáte někdo člověka s východním přízvukem? S černou čepicí, neoholený, kupuje si 22.10. po 18. hodině cigarety na benzince na Lesné.. přichází tam pěšky. Potom si jde něco koupit do nedalekého Lidlu. Prodavačka na benzině byla trošku ustrašená.

Nejlepší odpověď
led

Nie, nepostrádam…
Oholili ste sa a prestali fajčiť? Alebo už nechodíte peši?

A na čo sa to chcete pýtať?

Další odpovědi
Drap

Ptát se na každou hloupost normální neni, bohužel někteří si v tom libují. Stejně tak tato otázka, pokud je vůbec otázkou mi také zrovna nesedí. Možná je to jen tím, že jsem dost dobře nepochopil co chceš vědět

hanulka11

Nyní ses zařadil mezi ty ,co se hloupě ptají