rigormortis

Je normální nepovolení distribuce filmů?

Narážím na cenzuru v Rusku a spíše se zajímám o to, jestli to je jinak normální, nebo to média pouza vypíchla jako nejčtenější a děje se to ve světě nebo u nás běžně?

Odpovědi
arygnoc

ale no tak.
aká cenzúra? proste to zakázali.

skúste u nás vydať „môj boj“ od ah.. pokiaľ to bude „bez komentárov“ (reedícia) – bez šance. a to predsa nie je cenzúra, veď tá v demokracii neexistuje, však?

alebo dnes prakticky akýkoľvek arabský náboženský text – korán predsa podnecuje k náboženskej neznášanlivosti – cenzúra?

zakazovanie diel – kníh, filmov, hier, ba i vtipov – to všetko patrí k moci, kritika je neprípustná. i v demokracii.

takže – prečo si beriete na paškál neškodné socialisticko/ka­pitalisticko/cá­rovsko/putinov­ské rusko – pozrite do nášho vlastného hniezda.

zakazuje sa distribúcia čohokoľvek celkom bežne. i u nás (čr, sr).

;-Q

gecco

V totalitách je to běžné – a Rusko rozhodně není demokracií (viz třeba vytváření ruské ´Wiki´)…
😉

anonym

Jen tak na okraj: gecco, dej mi další dva – tři příklady, že v Rusku není demokracie!

gecco

Barbakane → např.

  • projevy nacionalismu tolerované (snad i podporované) ´státem´
  • masivní vývoz proruské propagandy (je jedno, že evidentně lživé, nepravděpodobné, nemožné)
  • praktická neexistence veřejně projevovaných alternativních ná­zorů

___
Stačí??
😉