Respekt

Je normální, nebo ne ?

Mladší Sestra od mého kamaráda (je jí 11) se nechová uplně normálně. Ve škole nedává pozor a každého otravuje kvuli chlapecké skupině One Direction. Tento název píše ve škole a doma uplně všude. Od obalu na sešity po ruky spolužáku. Ona je dokonce k tomu nutí. Slyšel jsem, že jednomu klukovi začala krást věci a to jenom proto že mu na sešity na ruce, a na ostatní věci chtěla napsat tento název.

Nejlepší odpověď
anonym

Většina holek, co miluje 1D, se takhle chová, normální to teda není. Skupina 1D je boyband, tedy se specializuje na manipulaci dívek (teen). Je to jejich cílem – hlavně teda jejich manažera – ovládnout hloupoučké holčičky sladkými kluky. … http://magazin­.osobnosti.cz/tis­kovou-konferenci-k-filmu-one-direction-provazelo-davove-silenstvi-216683

Další odpovědi
anonym

Není normální, ale vyroste z toho.

anonym

Trochu moc to prožívá, ona z toho vyroste 🙂

Mika47

Dve moje spoluzacky 14 a 15 let delaji uplne to same… A jedna zase blazni po Justinu Bieberovi… Tak doufam, ze jim to nevydrzi az do 30 :DD