karelfodor

je normalni myslet na akcni hvezdu van damma

chci vzhledove byt jako on mam komplexy

Nejlepší odpověď
kapka

Znám víc lidí, co se chtějí vzhledově podobat svému idolu, takže svým způsobem to normální je. Ale jde o to jak je to reálné a co všechno pro to ten člověk hodlá obětovat. Z někoho Van Damme prostě nebude, kdyby se rozkrájel.
Asi ještě pochopím, když se někdo snaží stejně oblékat nebo učesat jako jeho idol.
Ale znám třeba případ holky, která byla svým způsobem podobná jedné topmodelce a byla z toho tak ujetá, že si nakonec kvůli tomu nechala přeoperovat nos, aby ho měla podobnější.
Nemyslím, že je správné se kvůli vzhledu až tak trápit.

Další odpovědi
quentos

normální to sice je, ale nestojí to za to. Víte, co se stává takovýmhle na první pohled „vypracovaným“ svalovcům? Mají sníženou imunitu (všechno to narvali do toho fyzična, přepínali se…), složí je kdejaká rýmička, a když se z nemoci vyleží, jejich svaly jsou tytam (neboť potřebují „údržbu“) a namísto nich mají náhle nevzhledné beztvaré bláto.

Mnohem lepší je nepěstovat žádné úžasné svaly, ale tělo namísto toho zpevňovat. Účinek je stejný, jen to není tak vidět, ale zato se během nemoci nedostaví zmíněná změna.