denca21

Je normalni mit za ukol 60 cvičení na ZŠ?

Dostali jsme do konce příštího týdne za ukol 60 cvičení z matematiky.. je to normální?

Nejlepší odpověď
annas

Otázka je nepřesná, jaká cvičení, jaký je jejich rozsah, nová látka asi těžko, opakování probraného?

Domnívám se, že jde asi o přípravu pro závěrečnou písemnou práci. Takže to, co jste probírali a máte si osvěžit. Přece platí – těžko na cvičišti, lehko na bojišti. 🙂

Další odpovědi
anonym

„60 cvičení“ – co to je? – je to 60 příkladů?
No – a jak dlouho ti trvá spočítat jeden příklad – minutu a nebo hodinu?
😉

Mc Merkurion

…to není ani 10 na jeden den,než se tady zeptáš a pročteš odpovědi,určitě by si jich měla pár hotových,copak si myslíš,že nám rozdávali ve škole lízátka a chodili jsme si tam odpočinout?

Awe

Zvykej si!Na SŠ to bude ještě horší a co teprve jestli chceš na vysokou

Nevíteto?

Ani náhodou mi to nepřijde normální (jestli jde třeba o 60 slovních úloh, nebo něco podobného). Nepotřeboval/a si ten/ta učitel/ka vybít vztek potom co ho/jí někdo nasral? Jestli jde o 60 příkladů tak to by možná ještě šlo. Jo a na sš jsem nikdy z matiky takový rozsáhlý úkol taky nedostala a neznám nikoho, kdo by ho dostal. Ale zkusila bych spočítat prostě tolik kolik bych stihla.

tencosepta

Vzhledem k dnešnímu datu, severní šířce a objemu misky od jogurtu musím konstatovat, že to normální není. Jelikož minimální možná délka cvičení jest jeden příklad na řádek, což znamená 60 x cvičení = 60 příkladů, doporučil bych doporučit učitelce, případně učiteli, aby zmírnil tempo, když už se ty známky uzavírají. Verdikt teda zní, normální to není ani zdaleka.