michaela17

Je normální mít vztah s o 20 let starším mužem?

?

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud i jemu to připadá přirozené a příjemné, ano… Klidně i o 50 let..
😉
Ale rozhodně si takový vztah neidealizuj – a nevynucuj…!

Další odpovědi
anonym

Pokud si ty dva rozumějí, tak je to asi normální. Viz příklady celebrit.
Ale ze svého hlediska bych řekl, že to normální není, protože každý z nich má jiné zájmy a jiné životní priority.
Ono jinak se to jeví v období zamilovanosti a jinak po deseti letech soužití. Žena v nejlepším věku a na vrcholu sil (společnost, výlety, aktivity) a muž ve starším věku chce mít už svůj klid a po práci si odpočinout.
Ale to si každý musí zvážit sám co je pro něj výhodnější.

quentos

Jeden takový pár znám, jsou spolu již dlouho šťastni. A pokud jsou spolu šťastni, proč řešit, jestli je to „normální“? A vůbec, co je to „normální“? Je „normální“ něco, co dělá většina? Pokud ano, je tedy normální lhát, být nevěrný apod.?
Nevím, proč se tolik lidí pachtí za tím, být „normální“. Proč namísto toho nebýt raději svůj?

rouzi

Netroufám si někomu radit. Ale jestli můžu napsat svůj názor, tak ne.
A né proto, že by se nemohli milovat, ale co děti? Osobně bych nechtěla mít otce, ve věku dědečka.

tforro

Kdo a za jakých podmínek určuje co je a není normální?
Dělej si co chceš, je to volba tvá a tvého přítele. Ale jak tu píší jiní, až přijde doba, kdy budeš chtít děti, tak nezapomeň, že se nemusí dožít jejich dospělosti/ma­turity atd…

Drap

Proč ne? Našlo by se spousta příkladů v okolí. Je však třeba počítat i s tím, že takový vztah může mít svá negativa.

Kryšpín

Pokud je solidně zazobanej, tak žádný problém

zjentek

Pokud seš holka, tak jo.

ivzez

Záleží na věku dívky/ženy.
Patnáctiletá dívka a pětatřicetiletý muž by asi nebylo to pravé.

arachis

Vždy to normální bylo. Jen posledních asi 100 let se to věkově srovnalo, ale myslím si, že se k tomu zase bude lidstvo postupně vracet.