blackrose

Je normální mít orgasmus při čůrání?

Ne uplně vždycky ale skoro vždycky. Někdy mě to dost obtěžuje. K doktorovi s tím nemůžu to by mi bylo trapný.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

ano

A taky čůrání při orgasmu.

Michal Kole

ne

Ne není to normální.

Tak pošli email do nějaké sexuologické poradny nebo praktickým lékařům či lékařům – specialistům pod nic neříkajícím nickem.

Ludva1

ne

jmhad

ano

Na vojně platilo,že dobré vy… je jak poloviční soulož

anonym

ano

Děkujte Bohu.

anonym

ne

Doplňuji:
nemožné…

wertos1

ne

radekXXX

ne

hanulka11

Není to zase až tak neobvyklé – není se za co stydět – tě to obtěžuje nebo co? Holt se snadno vzrušíš