lenina270

je normální mít jen 3 dny menses?

možná už se tu někdo ptal,nevím nenašla sem…
je mi 30 beru antikoncepci a už 2X sem to dostala jen málo a na 3 dny.ale přesně v termínu kdy měla přijít.v květnu sem byla na gindě a vše v pohodě.možná už se stím někdo setkal a poradí.jinak se mi stalo že sem antikoncepci zapoměla vzít ráno a vzala sem jí až večer ale to nikdy nevadilo,tak nemám strach že bych byla těhotná

Nejlepší odpověď
elektrikář

Dají se použít těhot, testy co jdou zakoupit v lékárně. Pro jistotu se poraď alespon telefonicky s lékařem.

Další odpovědi
terry

Určitě, vůbec to nemusíš mít silně.
Těhotenství ti potvrdí test nebo lékař.

gnr54

Já měla celý život menstruaci 3 dny,někdy 4 dny.Připadalo mi to normální,ale je fakt že jsem nikdy antikokoncepci nebrala.Myslím si že můžete být v klidu.