Avatar uživatele
ivosek2

Je normální kdyz skola rozhoduje o tom co mají žáci nosit za obleceni?

Jde o to ze zítra všichni žáci jsou povinni si vzít černé oblečeni jen tak bezdůvodně a ja fakt nechci byt cely černý. Ta skola vymysli fakt někdy hloupé akce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3468 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Jsi žák dané školy, tak dodržuj pravidla a příkazy, i kdyby se ti zdála/y nesmyslné.
Až budeš ředitelem, budeš mít o něco větší volnost.
A až budeš ministrem školství – joj, to bude ´labúžo´…
;-D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Tak to ber jako hru. Dospělí jsou také zváni na různé společenské akce v různém předepsaném společném oblečení. Třeba v černé, bílé a jiné barvě nebo i v kostýmech. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Banán88

zalezi na duvodu… pokud duvod neni.. ale me tyhle protiproudni akce vlastni iniciativy nikdy dobre neprinesly, sice jsem si prosadil vzdy svou, ovsem nesl jsem si dusledky…

Naopak libi se mi zavedene skolni uniformy, coz se u nas nepraktikuje, ale treba tady v UK je to normalni a fakt to ma smysl..
Doplňuji:
viz gecco ..
vy skolaci si neuvedomujete (coz je velka skoda, ani me to jako skolakovi nedoteklo), ze skola neni jen vzdelavaci institut, je to vase zamestnani uz jen kvuli povinne skolni dochazce. A zamestnavatel si diktuje pravidla, to je normalni. A jestli nechces nosit monterky protoze se ti modra nelibi (jestli libi tak se libit prestane, to se spolehni) tak respektuj pravidla, podrizuj se a uc se, to predevsim ;)

Upravil/a: Banán88

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

U nás ve škole máme jednou za rok týden,kdy děti chodí každý den v určené barvě.Berou to jako legraci (od prvňáků až po deváťáky),třídy mezi sebou soutěží,kdo nasbírá nejvíc bodů.Není to povinný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek