Rokio

Je normální, když někdo hledá i na masovém vrahovi něco dobrého? Popřípadě je to porucha?

Správný křesťan by měl na každém najít něco dobrého

Odpovědi
Šidlo

nie…to je len priveľa empatie…ono každý extrém škodí aspoň trochu…ale zasa kvôli tomu sme zrušili trest smrti

také sluníčkářství, ako hovoríte v česku

btw, správny kresťan by mal byť masochista so znakmi hystérie, viacerými komplexami a permanentnou mániou......o.k. toto platí hlavne na katolíkov, protestanti sú predsa v pravidlách racionálnejší a duševne zdravší…ale všeobcne ten ,kto bibliu berie doslova je bud apriori narušený alebo sa po čase zblázni

Psychotic

Šídlo: Dovolím si tvrdit, že doslova nebere Bibli nikdo.