Je normální, když mě v klidu bolí kostrč?

Už chvíli mě bolí kostrč, ale je to taková zvláštní bolest, taková pulzujici, ale pulzne mi to tam párkrát za minutu. A občas mě to zabolí i u kyčle. Je to normální? Nevím, jestli to s tim souvisí, ale minulý rok jsem měla narazenou kostrč a teď mám chřipku.

Odpovědi
anonym

podle neurologa, kterého jsem navštívil, je to normální. řekl mi doslova, že jsem simulant (thomayerovka)

Emefej

Ano, u hypochondrů je to naprosto normální.

gecco

Myslím, že vzhledem k tvým dalším chorobám a zraněním kostrč cítí, že ti bude vbrzku nakopáno do zadní části…
😁