Avatar uživatele
Skinn3r

Je normální když mě baví být spíš sám?

Že prostě radši si doma přečtu knížku , na internetu poslechnu pěknou písničku nebo si du zaběhat nez abych s nekym nekde byl a „nudil se“ nudil myslim spis obrazne neni jen vzdycky zrovna zábava prostě být sám přináší takovou vetsi volnost nez se furt nekde s nekym nervovat muzu si delat co chci jen nevim jestli to je zrovna normální ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Andělé, fablen, briketka10, anonym před 4422 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Je to naprosto normální. Sto lidí = sto povah. Někdo má rád samotu celý život, někdo jenom přechodně a jiný by se ze samoty dokázal zbláznit. Když potřebuji nabít a uklidnit dušičku, taky jsem nejraději sama. To si pak zalezu tam, kde se cítím nejlíp, nezvedám telefon a pokud někdo nezvoní přímo u dveří, tak si užívám klidu a pohody. Když najdete člověka, který Vás nějak osloví, tak možná zjistíte, že až tak velký samotář nejste. Nudit se s někým jenom proto, aby člověk nebyl sám, to je dost ubohá motivace.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
štamgast

Já jsem též samotář, a přijde mi to normální.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

V určitém období jedince je to naprosto normální, nic se neděje.
Časem ale nejspíše zjistíš, že situace se změnila. Najdeš např. člověka s podobnými zájmy, nebo v těch známých lidech (člověku) zase cosi jiného a zajímavého ap.
No a v manželství jde zase o značnou dávku trpělivosti, tolerance, úcty aj., což časem možná v sobě taky objevíš 😉
Vlastní zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

To je normálka, vůbec to neřeš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kubimi

Možná proto hledáš odpovědi tady na netu…:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veruska

Já to mám podobně a normální snad jsem.Je to takové oproštění od shonu a neustálého řešení něčeho.Myslím,že je to potřebné,abychm mohli fungovat dál.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek