Je normální, když matka dvou malých dětí sedí každý den v hospodě?

Teď, když je hezky, tak na zahrádce. Každý den! Děti (předškolní věk) jsou díky ní dětmi ulice. Co s tím udělat? Někde to nahlásit?

Nejlepší odpověď
iwetax

Pokud bydlí v malím městě kde nic jiného než hospoda není , tak to je normální. Já se taky tady nudim a kromě pondělí kdy je zavřeno, chodím každý den do hezký hospůdky na pivo nebo víno. Je to hezká procházka asi 3km lesní cestou. A proč bych tedy měla sedět doma? Stejně tak je na tom ta vaše známá.

To že chodí do hospody z ní špatnou matku nedělá, znám hysterky které nikam nechodí jen ja hřiště a klidně zmlátí svoje dítě za to že jde pomalu, na takové posílejte sociálku.

Další odpovědi
oskar

Na pivo si zajít může,ale měla by mit doma uklizeno navařeno,děti udržovane v čistotě.

jakube33

Na socialku.

louhra

Pro děti to není jistě dobré.Ale pakliže nic neprovede,je asi těžké s tím něco dělat.

ten který je

Jděte za tou ženou a domluvte jí.Z očí do očí. 🙂

Michal

Normální to není.Sociální odbor je možná to pravé místo,kam se obrátit.

Nuk nuk

Jak se to vezme. Asi to není úplně normální, ale souhlasím s Iwetax, záleží na okolnostech. Z8leží, jestli má i jinou možnost komunikovat s lidmi, jestli tam jde „na skleničku“ nebo tam vysedává skutečně denně a vrací se pozdě večer domů a nevíc ovlivněná alkoholem či nikoliv, záleží i na tom, jestli děti opravdu zanedbává nebo vedle návštěv v hospodě stihne péči o ně.