Kerynka

Je normalní když mám v 15 letech pod očima vrásky ?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Normální to moc není,možná k tomu máš genetické sklony.Jestli se maluješ,tak se musíš o citlivou pokožku kolem očí začít starat!Pečlivě se večer odlíčit přípravkem na odličování očí a natřít lehce nebo vklepat oční krém na spodní víčko a oblast u vnějšího koutku oka,kde se tvoří vějířkovité vrásky.Opravdu pečlivost a pravidelnost je základem dobře vypadající pleti!

Další odpovědi
roxy52

Nedávno jsme viděli ještě mladšího chlapečka,asi tak 2–3 roky a ten vypadal jako starý dědeček.Těžko u něho říct,jestli je to v genech nebo v alkoholu a drogách 😉

žolik

Normální to není možná je to genetickí dáno,jakou máš kosmetiku,musíš znát svou pleť můžeš si to dělat sama,chce to kosmeticky salon a tam ti řeknou poradí není to drahé.

Zdroj: žolík