Craftos

Je normální ho mít v 15. letech 9 cm dlouhého ?

Docela dost by mě to zajímalo , protože je to příšerné malý …

Nejlepší odpověď
quentos

„příšerně malý“? co máme říkat my se 6 cm v 29 letech?? :{D>

Nedávno jsem odpovídal na podobnou otázku: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mi-15-a-mam-ho-dlouheho-14-5-povyroste-jeste Normální to je a není se za co stydět. Hranice, pod kterou by měl člověk uvažovat o operativním zákroku pro zvětšení, je prý právě oněch zmíněných 6 cm. Takže s devíti bych si starosti nedělal vůbec. Vagíny bývají dostatečně elastické na to, aby se přizpůsobily drtivé většině velikostí. Navíc v 15 letech je ještě pravděpodobné, že uvedená délka není zdaleka konečná.

Další odpovědi
LuK4S3k CZ

To sis ho jako měřil pravítkem do školy ? :D

Lutagame

a měřil sis ho správně ? krejčovským metrem v plné erekci ? jestli ano tak to neřeš … možná některým holkám v tvém věku připadá velký penis všechno , ale až vyrostou z puberty pochopí že budou spíš radši za menší bohatě stačí zlatý střed ale ještě ti určitě vyroste skus třeba nějaké cviky protože to je sval :) stačí napsat do vyhledávače … na uspokojení ženy stačí 6 cm a pochva se přizpůsobí penisu , když máš penis moc malý což nebude určitě tvůj případ nemusíš ženě udělat orgasmus ale když ho budeš mít takovýho že bys udělal pomyšlení i velrybě :D tak to ženu bude zas moc bolet a neužije si to :) zachovej klid a zkus nějaké ty cviky a do 2–3 měsíců s těmi cviky se ti zvětší :)

Awe

quentos:6 cm v erekci?Jestli ano tak to tě lituju

Andre5000

Já zírám, to je teď nějaká nová móda, nebo se v délce penisů někde soutěží?