Je normální, aby vychovatelka ve školce zamykala děti do skříně?

Je to 14 let, co jsem opustil školku. S odstupem času si říkám, zdali to byl nějaký "výchovný nástroj" či pohodlnost vychovatelek. Možná je to běžné a já tu teď jen trapím, ale přijde mi prostě zvláštní 3leté dítě zamknout do skříně a odejít..

Reakce mě překvapili. Mám dva kamarády s kterými se znám už od školky, proberu to s nimi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Normální to není zcela jistě.
Trestuhodné určitě, možná i trestné.

Další odpovědi:

Zlatý

To tě to dohnalo až nyní ?
Nikdo z nás nezná skutečnost a neměl by se k tomu vyjadřovat.

Člověče, víš co já dostal pohlavků a zaslouženě.

Zlatý

Promiň, ale nevěřím, že by tohle učitelka ve školce mohla udělat. :-((
Jestli se to však stalo, jedná se pravděpodobně o trestný čin. :-(

Stříbrný

Není to normální. Jestli ta paní ještě ve školce působí, mělo by se s tím něco dělat. Ale to by chtělo více svědků.

Zlatý

Já mu věřím, nás učitelka zase nepouštěla o poledním klidu na záchod. Ten zamkla a když se někomu chtělo čůrat, tak řekla "teď je polední klid, teď máš spát". a když jsem namítal "ale já to 2 hodiny nevydržím", odpověděla mi "tak se klidně pochči!". Do teď jsem myslel že je to normální, standard školka 4 hvězdičky.

(PS: jinak u nás se prostěradla praly jednou tejdně, ale jinak se denně měnily postele, resp. cedulky se jmény/obrázky, takže to byla prakticky jednodenní záležitost, druhej den vyfasoval moji prochcanou postel jára a třetí den zase třeba krystýna)

Bronzový

pokud jsi byl nevychovaný a neposlušný zlobil, dovedu si představit, že podobný krok by mohl být jeden z mála, který by mohl dítě vystrašit a trochu zpacifikovat. samozřejmě pokud by byl učitel, vychovatel schopný našel by si lepší a výchovnější způsob.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.