ki-qi

Je normální aby si 13–14 letá holka hrála s Barbie nebo LPS?

Nebo by měla jít k psychologovi???

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Ano

co je dnes v téhle pošahané době „normální“?! Zákon to nezakazuje, tak co řešíte…
Třicetiletej chlap taky obvykle nespí s plyšovou žábou a mně je to fuk… :{))>

Další odpovědi
marci1

Ano

Lepší si hrát, než dělat blbosti. 🙂

setapouch

Ne

Doplňuji:
Normální to není, ale mělo by být.

zjentek

Ano

proč ne ..přijde mi to víc normální, než když si 13–14 letej kluk hraje s Kenem

Agneta

Ano

:DDD

STUDENTKAEVA

Ano

Nemyslím si že by to bylo něco špatného,rozhodně lepší než třeba chodit za školu a hulit!

ahmad

Ano

Tak stokrat lepsi nez aby chodila chlastat,hulit a šu*at s kde jakym debilem na diskotekach.Jak to delaji ostatni deti tohodle věku.

Afterrain

Ano

Ja si skoro ve triceti hraju s vlackama a autodrahou se svym sestiletym synem… Nekdy natajno i sam:D Nevim co je na tom spatnyho ve 13 letech! Lepsi nez si hrat na dospely!

kesim

Ne

Doplňuji:
Barbie podle mě normální nejsou v žádném věku.

Front

Ano

bolak

Ano

Lepší lps než lsd.