Nevědoucí111

Je normální aby 12leté ddítě mělo 56kg?

Doplňuji:
150cm holka 12 7třída

Nejlepší odpověď
mojitek

je normální aby se někdo takhle blbě ptal? Proč by nemohlo?

Doplňuji:
kočička love : to je přeci úplně jedno o koho jde.když nevíme např.výšku,pohlaví tak jak můžeme odpovědět? A znova opakuju: proč by nemohlo mít dítě 56 kg ???

Další odpovědi
Jan Švestka

Já měl v tomto věku o pár kg méně, několik kamarádů zase mnohem více. Je to celkem normální váha.

anonym

má nadváhu
https://prevo­dyonline.eu/cz/bmi-pro-deti-i-dospele.html

badisko

Klinde muze …:D to je dost blbe postavena otazka …:D neuvadis vysky ditete …:D pokud to bude liliput a bude merit 120cm…tak to bude hodne prez caru …ale pokud meri treba 160 cm tak je to OK …
Vek nerozhoduje …rozhoduje vyska :D

anonym

No jo,ty prázdniny.Tady si něco přečti,stejné problémy:http://alik.id­nes.cz/poradna­.aspx?p=zdravot­ni&t=541

da ny

petulka:
Já bych nic moc neporovnávala 172cm a 52 kg = je velmi, až ektrémně štíhlá osoba, téměř kachetická..... :)
Pokud je vpořádku funkce štítné žlázy a celkově zdravé dítě (např. bez léčby kortikoidy), chce to sledovat, pokud možno nepřibírat, žádné drastické diety!!!
To dítě ještě poroste a potřebuje vyváženou pestrou stravu!
Omezit jen sladké pamlsky a sladké pečivo :)

marci1

Normální ve 12 letech to je. Však Ty ještě porosteš. 🙂

kočičky love

ale ona se ptala jestli třeba nemá nadváhu připadá si tlusté

chápete?
Doplňuji:
to dítě ne ona

Nevíteto?

Podle výšky to hraničí s nadváhou ☹ http://www.vy­pocet.cz/bmi?BMI_­Vyska=150&BMI_V­aha=56&submit=Spo%E8%ED­tej+BMI&Email=%40&E­mail_Type=HTML

petulka11

no ak to 12 rocne dite porovnam somnou tak ma nadvahu ja meriam 172cm a mam 52kg a to mam uz dieta a nesportujem ale stejne je este vo vyvine takze moze povyrast a schudnut alebo este pribrat ale cas ukaze

zzzzz

Nezáleží pouze na výšce, jde o celkovou stavbu těla, někdo má hrubší těžší kosti a i když je hubený, váží víc než by jsme mu hádali.

Ve 12 letech se ještě roste, není potřeba hubnout, je potřeba vyrůst:-))) Pokud nejsi se svou váhou spokojena, obrať se na svou lékařku, ta nejlépe posoudí, zda máš nadváhu.

cochee

kočičky love: A jak víš, že se ptala na to, co si ty myslíš, že se ptala? Máš křišťálovou kouli?

mojitek

12 7 třída? :D Pokud má 150 cm,je to holka a váží 56 kilo tak má samozřejmě přesváhu,ale zas takovy extrem to není.