lubro21

Je NO FROST opravdu tak velkou výhodou ?

Kupujeme novou ledničku a zjistil jsem, že v případě jinak technicky stejných produktů znamená systém NO FROST rozdíl několik tisíc v ceně.Tak přemýšlím jestli to stojí třeba za 4.000 navíc …

Nejlepší odpověď
hanulka11

Už bych jinou lednici nechtěla než s NO FROST – prostě pohodička- žádné rozmrazování …jednou za čas vymyji a je to.

Další odpovědi
Jikra

NoFrost pracuje na principu nucené cirkulace vzduchu(ventilátor) a tudíž asi bude mít větší spotřebu el.energie.Já osobně mrazák 92 l. odmrazuju 1× ročně a používám horkovzdušnou pistoli a mám to zachvílku takže nevím jestli ty 4.000,– za to stojí.

gepik

Před čssem jsme řešili stejný problém a kopili jsme bez systému. Snažíme se dveře neotevírat příliš často, ale hlavně jídlo nepřipravovat v otevřených dveřích a námraza uvnitř nám až tak rychle neroste. Ale pokud máte jiné návyky nebo malé děti možná ho využijete.

korbic92

No frost máme a odmražujem stejně,možná o trochu méně než u staré lednice ale rozdíl fakt minimální,tak máme asi mizernou ledničku ale nefunguje to moc no:)