kaolin

je nezbytné při převodu ze statutu bytového družstva mít uhrazeny všechny dluhy bance?

jsme-li členy bytoveho družstva a vlastnime dům koupený v privatizaci na který jsme si museli od banky vypůjčit a to ne všichni stejnou částku a máme záměr stát se vlastníky a to přechodem na společenství vlastníků.Je možné tento přechod uskutečnit i když bance stale dlužíme?

Nejlepší odpověď
tom004

Podle mne to jde ve spolupráci s bankou,ale v odkazu si vybereš lépe.

http://www.go­ogle.cz/search?tbm=bks&t­bo=1&hl=cs&q=p%C5%99echo­d+bytov%C3%A9ho+­dru%C5%BEstva+na+sple%­C4%8Denstv%C3%AD+vl­astn%C3%ADk%C5%AF&btnG=

Další odpovědi
Hlada

Družstvo musí před zánikem vypořádat své závazky. Záleží na podmínkách banky, jestli umožní předčasné splacení úvěru.