havířka

Je nevěra odepisovat na inzeráty na seznamce s tím, ze z toho možná něco bude, ale spíš ne?

Nejlepší odpověď
zjentek

nevěra to v této fázi není ..ale zase je to geniální podraz na partnera. Co z toho ublíží více musíš tak nějak logicky ze všech nejlépe vědět ty sama

Další odpovědi
badisko

svym zpusobem je …spis by to ale vypovidalo neco o cloveku :D …ato radsi nebudu poustet na sklo bylo by to hooooodne proti kodexu …

Anuket

Nevěra ne, pokud opravdu k ničemu nedojde. Odráží to ale osobnost člověka – tohle chování, mně osobně, přijde velmi podrazácké. Pokud člověk miluje, neudělá ani toto, ačkoli se „nic nestane“.

Osobně jsem to prožila u ex-partnera na vlastní kůži, nic příjemného to není. Poslala jsem ho o dům dál.

pizlicka

nevera zacina v srdi,takze je to nevera vuci partnerovi,protoze kdybys ho milovalamurcite bys tohle nedělala.