Avatar uživatele
anonym

Je neprůstřelné sklo na papamobilu nedůvěra v boha?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, zzzzz, zistan, gagaga, Irisa před 3758 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Houslovyklic

Odpoveď byla označena jako užitečná

…spíš nedůvěra v lidi.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

zřejmě kvůli atentátům od roku 1981 byly papamobily vybaveny neprůstřelným sklem, poté co na papeže Jana Pavla II. byl spáchán neúspěšný atentát, někdy
projíždí i v otevřeném Papamobilu..
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pa­pamobil

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
johana 56

„Slova Boží“ – mírná,laskavá,na­bádající ke smířlivosti a přesto poučná,již dávno neplatí. Člověk se vydává svou vlastní cestou,což je pochopitelné pro jeho osobní rozvoj.Na této pouti si k dosažení svých cílů vybírá místo slov stále dokonalejší zbraně,kterým je jedno,zda zasáhnou papamobil nebo chodce.Takže neprůstřelné sklo lze považovat pouze za nezbytnou ochranu života.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

haha ...... neboj oni zase tak verici nejsou jde jim jen o moc …:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Asi tak:
Malou vesničku zasáhnou povodně. Hasiči evakuují všechny obyvatele a zaklepou i na dveře fary. „Otče, pojďte s námi, odvezeme vás do bezpečí.“
„Děkuji vám, pánové, ale já tu zůstanu, mne zachrání Bůh.“
Hasiči odejdou, voda stoupá, fara je pod vodou a farář přeběhne do výše položeného kostela. Hasiči přijedou na člunu. „Otče, pojeďte. Jinak se už odsud nedostanete!“
„Ne, mne zachrání Bůh.“
Hasiči odplují a voda stoupá dál. Farář se už drží špičky kostelní věže, když přiletí záchranářský vrtulník. „Otče, chyťte se lana, dostaneme vás odtud!“
„Ne, mne zachrání Bůh,“ trvá paličatě na svém farář.
Vrtulník odletí, voda stoupne ještě víc a farář se utopí. Přijde do nebe a zklamaně se ptá Boha: „Pane, jak to, že jsi mě nezachránil? Jak to, že jsi mě nechal utopit?“
„Já že jsem tě nechal utopit? A kdo myslíš, že ti poslal ty hasiče a vrtulník?“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pápež je nedotknuteľný, to je pravda, to nie je nedôvera v Boha, no človek je tvor nevyzpytateľný…
myslel niekto z vás na bezpečnosť jeho šoféra?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Je spíš připomínkou na Mehmeta Aliho Ağcu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

spíš prevence,ale kdyby ho chtěl někdo dobře vybavený sundat,sklo by mu v tom asi nezabránilo.třeba sniperkou M82 50.cal.

Ale kdo by zabíjel papeže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek