Je nenastoupeni do výkonu trestu bráno jako poruseni podminky za jiny trestny cin?

nastoupil jsem o 6 dnu pozdeji do vykonu trestu za mareni soud. rozhodnuti(zakaz rizeni) a jsem v podmince s dohledem za jiny tr.čin. Za nenastoupeni jsem dostal 3měsíce do dozoru a zají mně zda se to bere jako porušení podmínky. děkuji za odpověd.Z.D.

Nejlepší odpověď
Drap

Nenastoupení je porušení zákona. Při podmínce se nesmí překročit žádný zákon, Je uplně jedno za co podmínka byla.