England1522

Je německý jazyk těžký a ví někdo že je nějaký kroužek v Českém Krumlově pro záčátečníky. DÍK

Nejlepší odpověď
anonym

to je individuální,pro někoho je němčina jednoduchá a pro někoho né,já se třeba učila německy a neměla jsem problémy,za to s angličtinou jsem se prala a vlastně pořád peru dodnes,jinak tady jsem našla nějaké kursy
http://www.fir­my.cz/Remesla-a-sluzby/Vyukove-sluzby/Kurzy/Ja­zykove-kurzy/kraj-jihocesky/cesky-krumlov

Doplňuji:
pardon kurzy je vidět že mi dnes nejde ani čeština