Avatar uživatele
anonym

Je někdo z vás prduch?!

Pokud ano,proč děláš?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, dudu, Andělé, Drap před 4423 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jikra

Já už sem taky jen duchprd jak píše dudu .Nadělal sem se dost(44let na hutích).Tak ať dělají mladí,teďko taťko.
Rád sem jim místo přenechal.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ještě stále chybí, pořádně ani netuším, zda se mi podaří dohnat zvyšující se věkovou hranici.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Neé, jsem duchoprd, což je kategorie, která mladším generacím nezabírá ani místo ani neujídá zbůhdarma chléb. Radostně zneužívám znalosti kdysi nabyté v práci a přilepšuji si tím, že z tepla obýváku obchoduji s přísně účelově vymezenou částkou na burze /pražské, pařížské/ a přes společnost Amundi něco málo investuji do rizikových akciových fondů v teritoriu Čína, Indie, Latinská amerika apod., většinou v doláčích. Docela se daří, ale není vždycky posvícení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tatanka

Nejsem, ale rád bych byl a pracoval bych proto aby mě zbývaly peníze na své koníčky a někdy i na pouhé zaplacení složenek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dělám všechno,abych se toho ve zdraví a hlavně zapojená v pracovním procesu dožila.Jestli to vyjde,nebudu prduch,to vím už teď!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Zatím ještě nejsem důchodce, ale počítám že bez práce to jen s důchodem neutáhnu. Takže vidím to „pro prachy“ nebo že by to bylo jídlo?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek