Je někdo z vás prduch?!

Pokud ano,proč děláš?

Nejlepší odpověď
Jikra

Já už sem taky jen duchprd jak píše dudu .Nadělal sem se dost(44let na hutích).Tak ať dělají mladí,teďko taťko.
Rád sem jim místo přenechal.

Další odpovědi
Drap

Ještě stále chybí, pořádně ani netuším, zda se mi podaří dohnat zvyšující se věkovou hranici.

dudu

Neé, jsem duchoprd, což je kategorie, která mladším generacím nezabírá ani místo ani neujídá zbůhdarma chléb. Radostně zneužívám znalosti kdysi nabyté v práci a přilepšuji si tím, že z tepla obýváku obchoduji s přísně účelově vymezenou částkou na burze /pražské, pařížské/ a přes společnost Amundi něco málo investuji do rizikových akciových fondů v teritoriu Čína, Indie, Latinská amerika apod., většinou v doláčích. Docela se daří, ale není vždycky posvícení.

tatanka

Nejsem, ale rád bych byl a pracoval bych proto aby mě zbývaly peníze na své koníčky a někdy i na pouhé zaplacení složenek.

anonym

Dělám všechno,abych se toho ve zdraví a hlavně zapojená v pracovním procesu dožila.Jestli to vyjde,nebudu prduch,to vím už teď!

IK

Zatím ještě nejsem důchodce, ale počítám že bez práce to jen s důchodem neutáhnu. Takže vidím to „pro prachy“ nebo že by to bylo jídlo?