Je někdo z vás, co zde odpovídáte, lékař či zdravotník?

Zajímalo by mne jestli je na těchto stránkách registrován i nějaký lékař.Pročetla jsem si ze zvědavosti některé otázky o zdraví a některé odpovědi mě děsí.Uvádějí zavádějící informace a nepravdy.

Nejlepší odpověď
kropitko

Ne lékař nejsem,pracovala jsem tři roky jako pečovatelka, starala se o babičky a dědečky,zbytek života trávím tím,že se starám o děti,je to lepší. Jinak jsem taky pracovala jako servírka. Tam se mi moje zkušenosti,jak s dětma,tak s dědečkama a babičkama občas hodila. Myslím tím,první pomoc,počůrává­ní,pokákávání, špatná mluva,apod…

doplňuji,že co se týče odpovědí,mám čisté svědomí,většinou doporučuji konzultaci s lékařem,nikdo,ani lékař,nedokáže přesně určit diagnózu na dálku.

Pro ReHu ano specializace gynekolog

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/gynekologie

Další odpovědi
Michal

Ano.

martina1

Já jsem sestra,ale na většinu odpovědí neodpovídám,protože nejsem žádný velký odborník.Máte pravdu,že některé odpovědi jsou „zajímavé“.

ReHu

Michal> ty jsi bývalý kuchař a současný lékař???